Jump to content

Rok 2018 - dětské koncerty

 

  1. 09. 1. 2x koncert Mateřská škola Vimperk

  2.  

  3. 10. 1. 2x MŠ Vodňany

  4.  

  5. 18. 1. Mateřská škola, Strachotice, okres Znojmo

  6. 19. 1. 2x Mš Dělnická, Znojmo

  7.  

  8. 29. 1. Mš Heršpice, okres Vyškov

  9.           Mš Nevojice, okres Vyškov

  10. 30. 1. Mš Rašovice, okres Vyškov

  11. ​          Zš Rašovice, okres Vyškov


  12. 06. 2. 2x koncert Mateřská škola Holečkova, Strakonice

  13.  

  14. 07. 2. MŠ Horní Cerekem

  15. 08. 2. MŠ Roudné

  16. 13. 2. Milánkova školička, Písek

  17.           Mš Mirotice

  18. 15. 2. Mš Litvínovice

  19. 16. 2. ZŠ + MŠ Dub

  20. 18. 2. maškarák Vyšší Brod

  21. 20. 2. Mš Masarykova 62

  22.           Mš Masarykova 56

  23. 21. 2. Mš Velká Chýška

  24.           MŠ Lukavec

  25. 22. 2. MŠ Katovice

  26. 28. 2. ZŠ + MŠ Útvina, okres Karlovy Vary

  27.           Mš Bochov 


  28. 01. 3. MŠ Stružná, okres Karlovy Vary

  29.           Mš Hroznětín

  30. 06. 3. Mš Plesná, okres Karlovy Vary 

  31.           Zš Plesná

  32. 07. 3. Mš Ostrov, okres Karlovy Vary

  33. 08. 3. 2x MŠ J. Opletala Č. B. 

  34.  

  35. 13. 3. Mateřská škola Čížová, okres Písek

  36. 14. 3. mateřská škola Chlum u Třeboně

  37. 15. 3. MŠ Tuřany u Slaného

  38.           MŠ Srbeč

  39. 16. 3. Mš Postoloprty

  40. 20. 3. MŠ Sedlec Prčice

  41.           Mš Ratměřice

  42. 21. 3. Mš Výstavní, Vodňany

  43.           Mš Dub

  44. 27. 3. MŠ Pampeliška a Růženka Benátky nad Jizerou

  45. 28. 3. Mš Čistá

  46.           Zš Čistá

  47. 29. 3. Mš Na Kopečku, s.r.o., Kosmonosy


  48. 04. 4. MŠ Neveklov

  49.          Školička Domeček, Benešov

  50. 09. 4. Mš Bělá pod Bezdězem

  51.           Mš Bělá pod Bezdězem

  52. 10. 4. Mateřská škola Sedlčany

  53.           Mš Kosova Hora

  54. 11. 4. Mš Na Severním sídlišti, Sedlčany

  55.           Mš Na Severním sídlišti, Sedlčany

  56. 12. 4. mš Abertamy, okres Karlovy Vary

  57.           MŠ Nejdek, Nerudova

  58. 17. 4. 2x MŠ Litvínov

  59.  

  60. 18. 4. 2x Mateřská škola Vláček, Litvínov

  61.  
  62. 19. 4. Mš Horní Jiřetín

  63. 20. 4. 2x Mš Vrchlického, České Budějovice

  64.  

  65. 23. 4. Zš Rapšach

  66. 23. 4. Mš Rapšach

  67. 24. 4. Mš Smetanova Sokolov

  68.           Mateřská škola Dolní Rychnov

  69. 25. 4. MŠ DOMEČEK, Toužim, Sokolov

  70.           Mš Bochov

  71. 26. 4. MŠ Stružná, okres Karlovy Vary

  72.           MŠ Hroznětín

  73. 27. 4. 2 x MŠ Týn nad vltavou

  74.  


  75. 09. 5. Mš Luby, Cheb

  76. 10. 5. 2x Mateřská škola Sokolov

  77.  

  78. 14. 5. Mš Jamolice

  79.           Mš Hříšice

  80. 16. 5. Milánkova školička, Písek

  81. 21. 5. MŠ Vora, Mariánské Lázně

  82.          Mateřská škola, Na Třešňovce, Marianské Lázně

  83. 22. 5. MŠ Sokolov, Vítězná

  84.           Mateřská škola Královské Poříčí

  85. 23. 5. MŠ Karla Havlíčka Borovského, Sokolov

  86. 24. 5. MŠ Horní Cerekem

  87. 29. 5. Mš Litvínovice 49 + 39

  88. 30. 5. mš Petrovice, Hradec Králové

  89. 30. 5. Mš K Polabinám 626, Pardubice - maškarní


  90. 02. 6. Obec Staré Sedlo, dětský den

  91. 04. 6. Zš Vimperk Prazská

  92. 05. 6. Základní škola a mateřská škola Útvina, okres Karlovy Vary

  93. 06. 6. mš Luby (Cheb)

  94. 11. 6. MŠ Lásenice

  95.           Mš Číměř

  96. 12. 6. Mš Nesovice, Vyškov

  97.           Mš Revoluční, Vyškov

  98. 13. 6. 2x Mateřská škola Paraplíčko

  99. 14. 6. Mš Dvorec, Nepomuk

  100.           Mš Vrčeň, Plzeň Jih

  101. 18. 6. Mš Milánkova školička Písek

  102. 19. 6. 2x MŠ Týn nad vltavou, loučení s předškoláky

  103.         

  104. 26. 6. Zš Zubčice

  105. 28. 6. Mš Dobřínsko ukončení školního roku


  106. 13. 8. 2x Dětský tábor u Žďáru nad Sázavou

  107.               Dětský tábor u Žďáru nad Sázavou

  108. 18. 8. Vyšší Brod slavnosti....se Stupkou 

  109. 11. 9. Mateřská škola Pardubice

  110. 13. 9. MŠ Bukovinka

  111. 14. 9. Mš Střížovice

  112.           Mš Hostříz

  113. 19. 9. Mš Šindlovy Dvory

  114. 20. 9. 2x Zš Volary

  115.  

  116. 21. 9. Jaromíra Malého, Písek
  117. 24. 9. 2x Mateřská škola Kaštánek, Litvínov

  118.  

  119. 26. 9. Mš Teplá okr KV

  120. 27. 9. Mš + Zš Útvina

  121.           Mš Bochov


     

  122. 02. 10. Mš Nosislav

  123. 02. 10. Mš Bošovice

  124. 08. 10. 2x Mateřská škola Klíček Hradec Králové

  125.  

  126. 09. 10. Mateřská škola, Holohlavy

  127.             Mateřská škola Kamínek Pardubice

  128. 10. 10. Mš Nepolisy, Hradec Králové

  129. 16. 10. Mš Nepomuk

  130.              Mš Dvorec

  131. 24. 10. 2x Mš Pardubická 992 534 01 Holice

  132.  


     

  133. 06. 11. MŠ Hluboká

  134. 08. 11. 2x MŠ Ořechov u Brna

  135.  

  136. 09. 11. Mš Rudice

  137. 14. 11. 2x Mateřská škola Větrná

  138.  


  139. 2. 12. Rozsvěcení stromku Velešín

  140. 11. 12. Mš Čimelice

  141. 12. 12. 1. Koncert Základní škola Moravské Prusy

  142.            2. Koncert Základní škola Moravské Prusy



ROK 2019 - DĚTSKÉ KONCERTY

  1. 18. 1. MŠ Blanická Tábor
  2. 23. 1. II. Soukromá MŠ Sluníčko České Budějovice 
  3. 19. 2. 2x MŠ Podzámčí, Hradec Králové
  4.  
  5. 7. 3. 2x MŠ Rudolfov
  6.  
  7. 12. 3. 2 x Mateřská škola Pastelka,Praha 13
  8.  
  9. 20. 3. Šindlerovy Dvory
  10. 30. 5. Mateřská škola Choltice, okres Pardubice