Jump to content

Dobrý den.

Zasílám děkovný pozdrav z Mateřské školy Mladošovice a přikládám slíbenou fotodokumentaci radostných dětských očí a obdiv nás dospělých při hudebním programu pana Hrdličky. Dlouho po jeho odchodu v nás přetrvávala radostná a zpěvavá nálada. Byl úžasný, děkujeme a těšíme se na další návštěvu. Svěchotová Simona

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

 

Tomáš Berka

6 říjen v 14:27 · 

Dnes jsem cestou z oběda vytáhnul ze schránky obálku a v ní bylo malé překvapení. Kamarád Lubomír Hrdlička mi poslal knížku svých textů a básniček s krásným věnováním. Mimochodem je to druhá knížka kterou jsem si letos pořídil (první je česko ruský slovník vojenských pojmů). Lubošovy písně hrají třeba Nezmaři a tak jsem byl zvědav, jaké to bude čtení. Uvařil jsem si vietnamskou kávu, sedl do křesílka a místo siesty (obvykle si "dáchnu") jsem začal číst... a četl... a četl... a četl... a ten hrnek kafe jsem u toho dopíjel s poslední stránkou. Ano, tak jsem to shltnul. Kafe i tu knížečku. Normálně se musim přiznat, že se mi to líbilo. Mám velikou radost, že jsou lidé jako Luboš, kteří píšou básničky i texty jen tak... obyčejně a je to navíc "můj šálek kávy". A tak jdu "zasadit růži do křišťálu a počkám až mi perly urodí". Díky Luboši...

Hanka Heider

17. 10. 2016

Ze rtů Ti odezírám cos mi vlastně chtěla 
Písnička známá dávno odezněla 
Trochu tě podezírám hraješ si na anděla 
A mě stačí málo - jenom že jsi....
Děkuji , Lubomír Hrdlička...Texty a básničky doputovaly až do Bavorska , jsou úžasný , těším se na CD... Hanka...💝💞💝...

Městská knihovna Prachatice, Oddělení pro děti a mládež

Dobrý den paní Jelínková,

dnešní vystoupení pan Hrdličky v Městské knihovně Prachatice bylo velmi příjemné a pozitivní a moc ráda bych za něj ještě jednou poděkovala! V příloze Vám zasílám nějaké fotky, které jsem rozeslala do místních médií společně s článkem (pochvalným!).

Děkuji a těším se na případnou další spolupráci i v budoucnu.

S pozdravem,

Lucie Jiraňová

Městská knihovna Prachatice

Oddělení pro děti a mládež

 

Vážená paní Jelínková,

po velmi dobrých zkušenostech bychom měli zájem o další vystoupení pana Hrdličky. Tentokrát by se jednalo o úspěšnou akci, kterou pořádá Městská knihovna Prachatice již po několikáté. Jedná se o jízdu vlaku s názvem Ecce Libri, vlak pojede z Prachatic přes České Budějovice do Nového údolí. Zde se přejde hraniční přechod do německé Haidmuhle, kde bude program pokračovat. Celé akce se zúčastní velké množství spisovatelů, celá akce je vždy velmi příjemná a kladně přijata všemi účastníky.

Děkuji Vám za odpověď!

S pozdravem,

Lucie Jiraňová

Městská knihovna Prachatice

Oddělení pro děti a mládež

 

Karneval pro děti, Vyšší Brod

Dobrý den, 

moc děkuji za fotky. Karneval se opravdu povedl. Děti i rodiče byli velmi spokojeni!!! Těším se na příští rok, včas zavolám termín. 

Pěkný den, 

Dita Kaiserová, Infocentrum Vyšší Brod 

ImageImageImageImage

Koncert v MŠ E. Pittera

Dobrý den,

posílám slíbená fota z programu v MŠ E. Pittera

Radka Harazimová

ImageImageImageImage​​

Lubomír Hrdlička

Ty bláho. ....ta Malá scéna včera. ...to byl teda nářez. ....lidi přijeli z Ostravy, Plzni, Slaného....Tomáš Široký s partnerkou až z Anglie (dovezli mi trsátka speciální ), Rostík s Luckou. ...Prostě nádherný večírek. ...a Tebe, Dåšenko, Tebe fakt miluju. ...bez Tebe bych to celé organizačně ani náhodou nezvládl. ...a bez bráchy ....Jste kočičáci

  • Miroslav Pořádek · Luboši díky za včerejší večer.Byli jste s Miluškou super a taky díky za Písek...
  • Luboš Kijac dekuji za supr koncert domu jsem odjizdel nadčeny byl to fantasticky koncert Děkuju Lubo děkuji Miluško a všem co se podilely na tom ře se to takhlepovedla . jste užasny. Mam rad prima lidi a tenhle večirek se FAKT povedl. Všechno zapadalo do sebe jako ozubene kolečka celek byl fantasticky, ale divaky musi neco rozhybat aby pracovaly a proto velke diky Vam co vtom maji prsty.
  • Karel Vaněk byl to nádhernej koncert a na závěr aplausem ve stoje jsme se Vám snažili vyjádřit poděkování, úctu a vůbec, že Vás máme moc rádi.
  • Tomas Siroky Ahoj Luboši vcera to byl absolutne nejlepsi koncert na kterym jsme letos byli! Milujem Tvoje pisnicky a doufam, ze budeme mit brzy prilezitost prijit. Poridili jsme si tu knihu s texty a basnickami a uz se tesime jak si je budeme procitat pri dlouhych zimnich vecerech. :-) ...a mimochodem.. predstav si, ta moje pritelkyne (Ziza Stupkova) vyhrala s Tvym Piskem detskou portu a pak si ji zazpivala i s Nezmarama :-) Lubosi, at se dari a mejte se oba moc krasne!! Díky!
  • Hana Eiblová Přiznám se, že po dvou předchozích večerech / po hudební smršti dvou pro mně úžasných vystoupení skupiny Olympic a Melody Makers Ondřele Havelky / jsem šla Lubo včera večer mírně řečeno na vás dva s tím, že teda jooo dobrý, ale na prdel si nesednu....., ale sedla jsem si . Fakt super humor, super atmosféra, super muzika ...:). Komu se podaří tohle zažít 3x za sebou? Mně a Renče joooo! Dík za krásnej večer všem co tam byli a VÁM DVĚMA DÍK NEJVĚTŠÍ. Všem přeju krásný den :) a protože vylezlo sluníčko, tak utíkám ven....
  • Lenka Kozáková Úžasný koncert😄,nostalgický,dojemný....potlsk ve stoje jste si oba zasloužili...
  • Rostislav Urban Lubošku moc se nám to s Luckou líbilo.Ještě teď to vstřebávám.
  • Monika Sládková Nevěděla jsem do čeho jdu, ale bylo úžasný, děkuji moc za nádherný večer.
  • Luboš Kijac mužu potvrdit Rostova slova cely den si pobroukavam pisničky nejakeho Hrdličky
  • Petr Hrdlička‎ pro Lubomír Hrdlička těším se na Vystoupení 24.11. u nás v Kroměříži

Lubomír Hrdlička Tedy. .. Vůbec nevím, co mám na vaše komentáře odpovědět. ....bulim radostí. ...Jste prostě miláčkové

Fotky z koncertu na Malé scéně DK Metropol - úžasný zážitek